haber oku

Vali Dr. Toraman’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Ferhan ~ 07 Kasım 2018 ~ EĞİTİM, EKONOMİ, Genel, GÜNCEL, İŞ DÜNYASI, KÜLTÜR ve SANAT, SİYASET, VALİLİK

Vali Toraman

 

Vali Dr. Toraman’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kütahya’ya atanan Vali Dr. Ömer Toraman’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

VALİ DR. ÖMER TORAMAN, CUMHURİYET BAŞSAVCISI EVREN AKBEY’İ KABUL ETTİ

Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Evren Akbey, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kütahya’ya atanan Vali Dr. Ömer Toraman, Cumhuriyet Başsavcısı Evren Akbey’i makamında kabul etti.

Kabullerinden dolayı Vali Dr. Toraman’a teşekkür eden Başsavcı Akbey, yeni görev yeri Kütahya’nın hayır getirmesini diledi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Dr. Ömer Toraman, Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Evren Akbey’e nezaketinden dolayı teşekkür etti.

VALİ DR. ÖMER TORAMAN, HAVA ER EĞİTİM TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI NECATİ GÜNDÜZ’Ü KABUL ETTİ

Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Necati Gündüz, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kütahya’ya atanan Vali Dr. Ömer Toraman, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Necati Gündüz’ü makamında kabul etti.

Kabullerinden dolayı Vali Dr. Toraman’a teşekkür eden Tuğgeneral Necati Gündüz, yeni görev yeri Kütahya’nın hayır getirmesini diledi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Dr. Ömer Toraman, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Necati Gündüz’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman; sırasıyla Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Yılmaz Kırdar ile yönetim kurulu üyelerini, Çini Sanatçısı Nida Olçar’ı, Ülkemiz Değerlerini Tanıtma Kültür ve Sanatımızı Geliştirme Derneği Başkanı Abdurrahman Yıldız ile yönetim kurulu üyelerini, Çelikler Holding Basın Müşaviri ve Kanal 43 Genel Müdürü Bahtiyar Ersoy’u makamında kabul etti.

Ziyaretçilere nezaketlerinden dolayı teşekkür eden Vali Dr. Ömer Toraman, ziyaretlerden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Kütahya Doğa Okulları ortaokul ve lise müdürü Alper Ersoy, Okul Yöneticisi Cem Işık ile t- MBA Başkanı öğrencileri de Vali Dr. Ömer Toraman’ı ziyaret ederek yeni görev yerinin hayırlı olmasını dilediler.

Kütahya Doğa Okulları Alper Ersoy kabullerinden dolayı Vali Dr. Ömer Toraman’a teşekkür ederek okul faaliyetleri ve “Bu Kış Beni Sen Giydir” sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgiler verdi.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

DPÜ 12 Üniversiteyle Uluslararası ...
yazar
  üst alt