haber oku

Markette Bıçaklı Yağma

Ferhan ~ 20 Haziran 2017 ~ ASAYİŞ, Genel, GÜNCEL, VİDEO HABER

Markette bıçaklı yağma
Kütahya’da daha önce bir markette bıçaklı gasp yaptıktan sonra kaçan ve hakkında yakalama bulunan şüpheli ikinci kez bıçaklı yağma  yapmaya çalışırken kasiyer ve müşteriler tarafından etkisiz hale getirildi.
https://youtu.be/ohqN17qHbfs
Olay akşam saatlerinde Yunus Emre Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde bulunan Şok markette meydana geldi. Özkan Güneş (33) isminde bir kişi elindeki bıçakla markete girerek kasada bin 400 TL parayı yağma etti. Marketten kaçmak isteyen şüpheliyi kasiyer ve yanında bulunan bayan çalışan etkisiz hale getirmeye çalışırken kapının dışında bulunan müşteriler de kapıyı dışardan tutarak şüphelinin kaçmasını engelledi. Kaçamayacağını anlayan şüpheli elindeki bıçakla kolunu keserek kendini yaraladı. Market görevlileri ihbar üzerine şüpheliyi gelen polislere teslim etti. Yağma anı markete ait güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Yağma şüphelisi Özkan Güneş’in 2015 yılında yine Yunus Emre Mahallesi Akçay caddesi üzerinde bir Marketten bıçaklı gasp yaparak bin 399 TL para alarak kaçtığı ve o günden beri polis tarafından aranıyor olduğu anlaşıldı. Olayın şüphelisi getirildiği Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliğindeki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

DPÜ 12 Üniversiteyle Uluslararası ...
yazar
  üst alt