haber oku

Güler Ak Parti’nin Vefa Yemeği Ve Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı

Ferhan ~ 01 Mart 2019 ~ Genel, GÜNCEL, İLÇE, Tavşanlı

mustafa güler

Güler, Ak Parti’nin Vefa Yemeği Ve Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı

“2023’E GİDEN YOLDA 31 MART SEÇİMLERİ BİR DÖNÜM NOKTASIDIR”

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti Tavşanlı İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği aday tanıtım toplantısı ve vefa yemeğine katıldı.
Başkan Mustafa Güler, Tavşanlı’da kapı kapı, ev ev dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyleyerek, “31 Mart’a kadar sıkmadık el bırakmayacağız” dedi.

2023; EGEMEN GÜÇLERE KARŞI BAŞKALDIRIDIR

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin 2023’e giden yolda önemli bir dönüm noktası olduğuna işaret eden Mustafa Güler, “2023 demek emperyalist egemen güçlere başkaldırı demektir. Son yüzyılda adam yerine konulmayan bu necip milletin ayağa kalkışıdır. Bizi birbirimizden ve geçmişimizden kopararak Lozan ile hesaplaşmadır. Bizler 2023’e bu şekilde bakıyoruz. Bu noktada 31 Mart seçimleri de dönüm noktasıdır” dedi.

LİDERİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DAVA ARKADAŞLARIYIZ

AK Parti’nin ülke üzerindeki istikrar politikasının yerelde kalkınmaya en önemli etken olduğunu belirten Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Açıkladığımız 51 projemizin temelde dayandığı noktada budur. Güçlü bir merkezi yönetime güveniyor, bu istikrar politikasıyla projeleri bir bir hayata geçireceğimize inanıyorum” diye konuştu.
Güler, “Ortadoğu başta olmak üzere dünyada akan kana karşı duran, zalimlere karşı tepkisini en üst perdeden veren ve Dünya 5’ten büyüktür ifadesini güçlü bir şekilde haykıran Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşıyız. Liderimizin sesi bu kadar gür çıkıyorsa, milletimizin kendisine verdiği destek sayesindedir. Bu nedenle ki, 31 Mart’ta sandığa giderken, Recep Tayyip Erdoğan’ın elinin daima güçlü olması gerektiğini düşüneceğiz” ifadelerini kullandı.

DEV BÜTÇELİ YATIRIMLAR HÜKÜMETİMİZİN DESTEĞİYLE BİR BİR HAYATA GEÇİYOR

Güler, İçme Suyu, Atık Su Arıtma Tesisi, Bedesten, Ada Mesireliği, Göbel Termal Tesisleri, Şaban Dede Mesire Alanı, gibi dev bütçeli yatırımlar ile ilçenin ihtiyaçlarına göre hayata geçirilen projelerin AK Parti Hükümetinin de desteğiyle gerçekleştirildiğini kaydederek, yeni dönemde yine yüksek bütçeli yatırımların yapılacağını sözlerine ekledi.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

DPÜ 12 Üniversiteyle Uluslararası ...
yazar
  üst alt