haber oku

Gediz’den Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek

Ferhan ~ 06 Kasım 2018 ~ BELEDİYE, EKONOMİ, Gediz, Genel, GÜNCEL, İLÇE, İŞ DÜNYASI

Enflasyonla mücadeleye tam destek

 

Gediz’den Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek

Gediz Belediye Meclisi tarafından, hükümetin enflasyonla mücadele programına destek olmak amacıyla Su, Muratdağı Kaplıcası, Evlenme, Kültür Salonu ücreti, Otopark Aboneliklerinden enflasyonla mücadele kapsamında yüzde 10’luk indirim kararı alındı.

Belediye Meclisi, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ın “enflasyonla mücadeleye tam destek” önerisi ile Kasım ayı 1.oturumunda indirim kararını görüşmek üzere toplandı. Meclis toplantısında, Su, Muratdağı Kaplıcası, Ilıca Kaplıcası, Evlenme, Kültür Salonu ücreti ve Otopark Abonelikleri ücretlerinden enflasyonla mücadele kapsamında %10 indirim yapılması konusu görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

Gediz Belediyesi olarak da bu mücadeleye tam destek vermek istediklerini vurgulayan Başkan Akçadurak; “Gerçekten ülke olarak bu konuda topyekün bir mücadelenin içerisindeyiz. Bu mücadeleden birlikte çıkabilmek için bu konuda hepimizin, siz değerli meclis üyelerimizin de desteği gerekiyor. Desteklerinizden dolayı Gediz Halkı adına sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Meclisinin 2018 yılı için belirlemiş olduğu fiyat tarifeleri 06 Kasım 2018 tarihinden geçerli olmak üzere Meclisin gündemine gelen Su, Muratdağı Kaplıcası, Ilıca Kaplıcası, Evlenme, Kültür Salonu ücreti ve Otopark Abonelikleri ücretlerinden enflasyonla mücadele kapsamında %10 indirim kararı 2018 yılı Kasım, Aralık ve 2019 yılı Ocak, Şubat aylarını kapsamaktadır.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

DPÜ 12 Üniversiteyle Uluslararası ...
yazar
  üst alt