haber oku

“ENERJİ HAFTASI” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Ferhan ~ 11 Ocak 2019 ~ BÖLGE, Genel, GÜNCEL, KÜLTÜR ve SANAT, VALİLİK

Enerji Tasarrufu Haftası

 

“ENERJİ HAFTASI” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Enerji Tasarrufu Haftası nedeniyle Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. (OEDAŞ) ile Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Enerji Verimliliği” konulu resim ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen ödül törenine Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, OEDAŞ İnsan Kaynakları Müdürü Yavuz Altındaş, OEDAŞ Kütahya İl İşletme Müdürü Kamil Uğur Mumcu ile öğrenciler katıldı.

OEDAŞ yetkilisi Ahmet Şiriner’in “Enerji Verimliliği” sunumuyla başlayan programda Sırören Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı “Enerji Verimliliği” adlı gösteri büyük beğeni topladı.

Gösterinin ardından OEDAŞ ile Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen “Enerji tasarruflu bir gelecek için bir resim de sen yap” ve “Enerji tasarruflu bir gelecek için bir şiir de sen yaz” yarışmalarında dereceye giren öğrencilerin ödülleri verildi.

Yarışmalarda dereceye giren öğrenciler Beyza Nil Şener, Turgay Berat Kapıcı, Egemen Şanal, Ayşe Nisa Ayvaz, Salih Efe Bozyiğit ile Ümmühan Şentürk’ün ödülleri Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, OEDAŞ İnsan Kaynakları Müdürü Yavuz Altındaş tarafından verildi.

Vali Dr. Ömer Toraman, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Kaynak ; Kütahya Valiliği

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

DPÜ 12 Üniversiteyle Uluslararası ...
yazar
  üst alt