haber oku

Atanan Personele Veda Yemeği Düzenlendi

Ferhan ~ 15 Ocak 2019 ~ Genel, GÜNCEL, İŞ DÜNYASI, VALİLİK

Veda Yemeği

 

Atanan Personele Veda Yemeği Düzenlendi

Kütahya Valiliği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün 2018 Yılı Görevde Yükselme Sınavında başarılı olarak Çavdarhisar İlçe Nüfus Müdürlüğüne, Nüfus Müdürü olarak atanan Serkan TURAN, Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğüne, Şef olarak atanan Saime YAVAŞ ve Emirdağ İlçe Nüfus Müdürlüğüne, Şef olarak atanan Ufuk KAYGISIZ için veda yemeği düzenlendi.

Kütahya Hanedan Konağında yapılan törene ; İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Süleyman KARA ve eşi, Merkez İlçe Nüfus Müdürü Halil Topbaş ve eşi ile kurum çalışanları ve eşleri katıldı.

Veda yemeğinde konuşma yapan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Süleyman KARA, “Şimdi siz yeni umutlarla yeni bir başlangıca, yeni görevlerinizle yeni bir hayata doğru yol almaktasınız. İnsan hayatı acısıyla tatlısıyla göz açıp kapanıncaya kadar geçiyor. Önemli olan gök kubbede hoş bir sadâ bırakarak insanların kalbinde, gönlünde daima hayırla yad edilmektir.Hepinize bu zamana kadar yaptığınız çalışmalardan ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki görevlerinizde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Halil TOBPAŞ ise bugüne kadar birlikte görev yaptığı mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

DPÜ 12 Üniversiteyle Uluslararası ...
yazar
  üst alt