haber oku

Akçadurak’tan Amatör Spor Kulüplerine Destek

Ferhan ~ 26 Ekim 2018 ~ EKONOMİ, Gediz, Genel, GÜNCEL, İLÇE, SPOR

Gediz

 

Akçadurak’tan Amatör Spor Kulüplerine Destek

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, ilçede ki amatör spor kulüplerine maddi destekte bulundu.

İlçede faaliyet gösteren Gediz Uluoymak 1 Eylül Spor Klübü, Gediz Gençlik Klübü, Muhipler Fatih Spor Klübü, Gediz Dayınlar Spor Klübü ve Gediz Gücü Spor Kulüpleri Başkanları ile bir araya gelen Başkan Akçadurak ve Belediye Meclis Üyeleri Erol Altıntaş, Hikmet Vuran ve Şerif Ahmet Demir,kulüp başkanlarına maddi destekte bulundu.

Spor kulüplerinin sorunlarını dinleyen Başkan Akçadurak, “Gediz Belediyesi olarak spor kulüplerimize elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Amatör spor kulüpleri çocukların ve gençlerin spor yapması için imkânlar sağlamaktadır. Spor yapan insan disiplinli insandır. Amatör kulüpler gençlerin ahlaklı, sorumlu, düşünen ve kendi kararlarını veren özgür bireyler olarak yetişmeleri için gayret sarf ediyor. Sahalarımızın ve spor tesislerimizin bakımlarını da rutin olarak yapıyoruz. Tüm spor kulüplerimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum.” Dedi.

Amatör Spor Kulüp Başkanları da Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a kulüplerine ve amatör spora verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

DPÜ 12 Üniversiteyle Uluslararası ...
yazar
  üst alt