haber oku

Şahane Düğün Tiyatro Gösterimi Sahnelendi

Ferhan ~ 05 Aralık 2018 ~ BELEDİYE, Genel, GÜNCEL, KÜLTÜR ve SANAT

şahane düğün

 

Şahane Düğün Tiyatro Gösterimi Sahnelendi

Kütahya Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Şahane Düğün yetişkin tiyatro gösterimi seyirci ile buluştu.

Robin Hawdon tarafından yazılan, Barış Can Çelikin uyarladığı, yönetmenliğini Özgür Yetkinoğlunun üstlendiği, Barış Küçükgüler, Barış Can Çelik, Özgür Yetkinoğlu, Burçin Aydınay, Özlem Uslu ve Tuğçe Yükselelin rol aldığı yetişkin tiyatro oyunu Kütahyalı tiyatroseverlerden tam not aldı.

Evleneceği günün sabahında hiç beklenmedik bir olayla karşılaşan ve ciddi bir çıkmazın içine giren Faruk ile müstakbel eşi ve arkadaşlarının başından geçenlerin anlatıldığı gösterim Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezini tıklım tıklım dolduran vatandaşlar tarafından beğeniyle izlendi.

2 Perdelik gösterim sonrası tiyatro sanatçılarını performansından dolayı tebrik ederek, günün anısına çini tabak hediye eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, “Tüm Kültür Sanat etkinliklerimizde olduğu gibi bu akşamda bizleri yalnız bırakmayan siz kıymetli hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Kütahya Belediyesi olarak yeni sezonda da Kültür ve Sanat etkinliklerimiz ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Bu akşam burada sahne alarak şehrimizde misafirimiz olan değerli tiyatro sanatçılarımıza başarılı performanslarından dolayı sizler ve belediyemiz adına teşekkür ediyor, hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.” Dedi.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

  Başkan Saraçoğlu Hayrat Açılış...
yazar
  üst alt