haber oku

“Minik Kalplerden Kahraman Askerlere”

Ferhan ~ 05 Aralık 2018 ~ EĞİTİM, Genel, GÜNCEL, JANDARMA

cocuklar

 

“Minik Kalplerden Kahraman Askerlere”

Atatürk Orta Okulu,  Anaokulu sınıfları her ay yapılan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu ay “Minik Kalpler’den Kahraman Askerlere” projesini hazırlayarak Hakkari’nin sınır karakoluna mektup ve hediyeler gönderdiler.

Akkent Mahallesinde ki Atatürk Orta Okulu bünyesinde bulunan anaokulu öğrencileri öğretmenleri ile birlikte her ay yapılan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu ay “Minik Kalplerden Kahraman Askerlere” projesini yaptı. Öğretmenlerin öncülüğünde minik öğrenciler kendi sınıf arkadaşlarından birinin Hakkari sınır karakolunda görev yapan asker babasına ve arkadaşlarına mektup yazıp çeşitli hediyeler hazırladı. Özel paketlenen mektup ve hediyeleri minikler okullarına gelen PTT görevlilerine teslim etti.

Proje ile ilgili açıklama yapan Atatürk Orta Okulu Müdürü, “Her ay düzenli olarak sosyal sorumluluk projeleri yapıyoruz. Anaokulumuz olarak bu ay sınıfımızda bir asker çocuğumuz var. Babası Hakkari ilinde sınır karakolunda görev yapıyor. Bizlerde çocuklarımızın kendi duygu düşünceleri olan mektupları aileleriyle yazdırıp çeşitli hediyeler hazırlattık. Bugünde çocuklarımız kahraman askerlerimize ulaştırılmak üzere mektup ve hediyelerin bulunduğu paketleri PTT görevlilerimize elleriyle teslim edecekler.” Dedi.

||


habere yorum yapın


Köşe Yazarları

  Başkan Saraçoğlu Hayrat Açılış...
yazar
  üst alt